Svatební agentura Ty&Já

Svatební agentura Ty&Já
Facebookový profil

Naše služby

Balíček LIGHT

V tomto balíčku nabízíme koordinaci svatebního obřadu. Dohlídneme nad výzdobou místa obřadu, přivítáme, omyrtujeme a usadíme vaše hosty, domluvíme vše s fotografem, pořizovatelem videozáznamu či hudebním doprovodem. Zajistíme součinnost s oddávajícím a matrikou. V ceně balíčku jsou 2 konzultační setkání a max. 3 hodiny v den svatby.

 

Balíček SILVER

V tomto balíčku nabízíme koordinaci svatebního dne. Vy jste si vybrali a zamluvili místo obřadu i hostiny, objednali konkrétní dodavatele a my zajistíme zbytek. Sestavíme itinerář svatebního dne, v den svatby se postaráme o vaše hosty, pohlídáme jejich přepravu na obřad a hostinu, poskytneme součinnost s jednotlivými dodavateli a matrikou, budeme vám po ruce při obřadu, focení a bezproblémovém zahájení svatební hostiny. V ceně balíčku jsou 3-4 konzultační setkání, celkem max. 10 hodin vč. práce v den svatby.

 

Balíček GOLD 

Tento balíček zahrnuje svatební den od A do Z. Tedy na počátku zajištění termínu svatebního dne, místa svatebního obřadu a svatební hostiny vč. ubytování hostů, sestavení seznamu hostů, nasmlouvání jednotlivých dodavatelů (např. foto a video, kadeřnice, kosmetička, vizážistka, svatební cukroví a dorty, svatební oznámení a pozvánky ke svatebnímu stolu, svatební květiny, květinová a jiná výzdoba vč. designéra, doprava, svatební prstýnky, svatební oblečení, kapela a jiná kulturní vystoupení, ohňostroj, klec s bílými holoubky, předmanželská smlouva ad.), dále zpracování svatebního itineráře, zasedacího pořádku, svatebního webu, svatebních novin, seznamu svatebních darů. Jednoduše vše zajistíme, obstaráme a nad vším dohlídneme, abyste si svůj den ?D? užili bez stresu, shonu, v pohodě a s minimálními časovými nároky. V ceně balíčku je neomezená komunikace s agenturou (osobně, mailem, telefonicky), celkem 40 hodin vč. práce v den svatby.

 

Balíček ROZLUČKA

Tento balíček zahrnuje zajištění rozloučení se svobodou, tedy zajištění termínu, přípravu oficiální pozvánky, domluva místa konání, zajištění občerstvení, zábavy, doplňků apod.