Svatební agentura Ty&Já

Svatební agentura Ty&Já
Facebookový profil

Pocitovníček ženicha, 5 dní po svatbě

Publikováno 15. 9. 2016, 22.14 h

Mám pět dní po svatbě a dneska jsem na stole našel svatební časopis. Nevím, kdo z kolegů v práci mi ho podstrčil, ani jsem po tom nepátral. Faktem je, že už byl víc než tři roky starý a ústředním tématem byla svatební noc.

Až když jsem těch osm hlavních stránek prolistoval, došlo mi, proč mi na tom stole z lamina tenhle výtisk leží. V Británii prý udělali průzkum a po analýze výsledků zjistili, že více než 70 procent Britů nemá svatební noc.

Důvodů je prý víc. Opilost, únava, ale také stres. Něco na tom bude, protože do postele v nádherně vyzdobeném hotelovém pokoji jsme se po celém dnu dostali až před třetí hodinou ráno, a když k tomu připočtu, že jsme poslední týden před svatbou moc nenaspali, byli jsme unavení opravdu hodně.

Když jsem po 15 minutách dostal manželku z úžasných šatů, prošli jsme sprchou, čištěním zubů a takovými těmi hygienickými procedurami, které obvykle děláte okolo desáté večer, padli jsme do postele zbití jako špalci. Takže stejně jako Britové, ani my jsme svatební noc neměli, ale ráno jsme si to vynahradili, a to nejen tím, že nám hotelová služba dovezla snídani až na pokoj…smiley

Váš Karel