Svatební agentura Ty&Já

Svatební agentura Ty&Já
Facebookový profil

Pocitovníček ženicha, 10 dní před svatbou

Publikováno 31. 8. 2016, 19.51 h

Mám hlavu v pejru. Vlastně nevím, co dřív nebo možná kam před svatbou dřív skočit a do toho vám na mobil kromě zedníků, kterým zrovna na baráku došlo lepidlo volají ti nejrůznější kluci a holky s jedinečnou nabídkou určenou právě pro mě a je to pro mě tak strašně výhodné, že odmítnout, nebo ještě hůř, zavěsit telefon, by se rovnalo div ne tragédii.

Je to pár hodin, co mi pán nabízel panské boxerky – zadarmo. Jen si prý zaplatím dopravu a pak, když nebudu spokojený, jen zavolám, že nechci každý měsíc dostávat další troje za fantastických 599 korun.

Člověk by nad tím mávl rukou, já jsem teda poděkoval za zájem a řekl na shledanou, jenže pak jsem otevřel internet a tam článek o tom, že vězni ze žaláře přímo pro jednoho telefonního operátora jsou těmi, co dělají tenhle aktivní telemarketing.

Dlouhou jsem přemýšlel jestli to není legrace, ale pak mi to došlo, že je to geniální marketingový tah. Ze sluchátka se totiž může klidně ozvat tohle: „Dobrý den Karle, Jmenuji se XY, sedím za vraždu, znám vaše jméno, telefon i adresu. Objednáte si u nás ty trenkoslipy na svatbu nebo ne?! smiley

Váš Karel