Svatební agentura Ty&Já

Svatební agentura Ty&Já
Facebookový profil

Pocitovníček ženicha, den 23

Publikováno 23. 8. 2016, 20.17 h

Tak prý na Vysočině existuje něco jako žebříček top míst, kde mít svatbu. Ten seznam deseti míst se mi dneska dostal v práci do ruky od mé všetečné kolegyně. „No teda nechápu jak to, že zrovna ty tam tu svatbu nemáš“, říká. Co na tom, že si potřebovala rejpnout, protože dneska po čase musela jako šéfová vést poradu.

Nebudu tady nikomu dělat reklamu nebo psát o tom, proč se mi to či ono líbí nebo nelíbí. Zrovna tak vás nebudu přesvědčovat o tom, proč si udělat svatbu tam, kde ji mám zrovna já. Od tohoto lobby jsou tu politici a vzhledem k tomu, že je před krajskými a senátními volbami, najednou vidíte politiky v terénu tak často, že je snad vídáte víc než vlastní rodiče, jež ode mě aktuálně bydlí bratru nějakých 50 kilometrů.

Nedalo mi to a to údajně top svatební místo jsem prostudoval. Prostředí úžasné. Zámeček s nádherným a udržovaným parkem. Chvíli jsem se zasnil nad fotkami, jaké by asi byly na tom či onom místě, než mi došlo, že by v září mohlo pršet a ze snímků by bylo houby, a můžete mít fotografa sebelepšího.

Když jsem si pak nechal poslat cenovou kalkulaci, šel jsem do kolen. Musím ocenit rychlost. Šéfová mi odpověděla bleskurychle, dokonce ještě volala, byla maximálně příjemná. Rozpočet na mou svatbu v onom top místě činil 750 tisíc korun. Víte, a pak mi došla ta krásná věc. Je jedno jestli máte svatbu za deset, dvacet nebo třicet tisíc.

Důležité je jen jedno, a to, že v ten svatební den si berete toho, či tu, se kterou chcete strávit zbytek života. Fakt, že máte nejdražší a nejluxusnější svatbu vám štěstí nezaručí. Přívlastky svatbu nedělají a pohodový život už vůbec ne.

Váš Karel