Svatební agentura Ty&Já

Svatební agentura Ty&Já
Facebookový profil

Pocitovníček ženicha, den 1

Publikováno 1. 8. 2016, 14.56 h

Tak a já dopadnu úplně stejně, říkal jsem si, když jsem v sobotu nad ránem otevřel internet a jako hlavní zpráva na mě vyskočil titulek, že si jaksi jistý kolega v Klatovech vstup do manželství během svatebního slibu rozmyslel…

Je to přesně ta zpráva, kterou měsíc a kousek před svatbou číst prostě nechcete. Jakoby už nestačilo, že se čas od času v noci celí upocení budíte s tím, že vám nesedí oblek, zapomněli jste snubní prstýnky a podobně.

Zkrátka a dobře, když už si myslíte, že jste v sobě našel vnitřní rovnováhu, už po přečtení titulku: „Svatba v Klatovech skončila fiaskem, ženich odpověděl NE..,“ by se ve vás skoro až krve nedořezal.

Jenže to není všechno. Když si tuhle zprávu přečtu známí či kamarádi, buďte si jistí, že přes sociální sítě nebo textovky nebudete dostávat jiná oznámení než typu: Nechceš si to taky ještě rozmyslet?! Bylo by to levnější teď než během obřadu, ale na raut nás pozveš i tak, že ano? :-)

Tak přesně takhle zněla jedna textovek, co mi přišla od rádoby vtipných přátel. Závěrem dám budoucím ženichům jednu radu. Ve chvíli, kdy si něco takového na internetu přečtěte, vypněte si telefon a nejezděte k rodičům na dopředu dohodnutý oběd.

Věřte, že ať budete mít na talíři sebelepší jídlo, chutnat vám stejně nebude, uštěpačných poznámek nebudete totiž ušetřeni ani tam… :-)

PS: Pokud plánujete svatbu jako já, zkuste svatební agenturu Ty&Já.. :-)

Váš Karel.. :-)