Svatební agentura Ty&Já

Svatební agentura Ty&Já
Facebookový profil

Pocitovníček ženicha, den 16

Publikováno 16. 8. 2016, 08.15 h

Mám rád sladké. Ne, že si dopoledne dám třeba jednu müsli tyčinku. Když partnerka upeče v sobotu čerstvou ovocnou buchtu, udělá dezertík, jsem schopný kvůli tomu vynechat i oběd. Jen abych měl v bříšku místečko na sladké.

Jak už víte ze včera, neuspokojíte mě svíčkovou, až dětskou radost v mých očích způsobíte ovšem tím, že přede mě dáte talíř nudlí s mákem nebo ovocných knedlíků posypaných cukrem a ještě přelitých máslem.

Jenže sladké nemám rád jen doma. Potřebuji ho i v práci. Exkolegyně mívala plný šuplík nejrůznějších dobrot, a když mě potřebovala uplatit, věděla kam a hlavně pro co sáhnout. No jo, jenže když se tyhle dva světy spojí, váha je v tom případě váš úhlavní nepřítel.

To, že jsem debužíroval v práci, jsem odčinil ještě toho dne většinou ve fitku. Jenže když si najdete partnerku, logicky zlenivíte, vlastně na očistu těla od všech těch čokolád a zmrzlin nemáte čas, no a tak kilečko po kilečku váha stoupá. Pak jednoho času vlezete na váhu a očekáváte, že tam budou teda dvě maximálně tři kila navíc…

No jo, jenže těch kil je tam trošku víc, a to rovnou pět. Ve chvíli, kdy tohle zjistíte, začnete počítat, ne za jak dlouho to srazíte, ale za jak dlouho máte svatbu. Já přebytek zjistil v polovině července. Už jsem zase na svém, teda ne zrovna když je na stole talíř s čokoládovými muffiny, ale dnešní blog chci zakončit jedním srdceryvným vzkazem…

Zmrzlino, čokoládo – holky moje, chybíte mi, a to jako dost...

Váš Karel