Svatební agentura Ty&Já

Svatební agentura Ty&Já
Facebookový profil

Pocitovníček ženicha, den 14

Publikováno 14. 8. 2016, 10.44 h

Pracovně tomu říkám „Kouzlo čtyř měsíců“. Přesně tolik času mi snoubenka dávala, když jsme spolu začali přebývat a já ji den co den každé ráno dělal snídani. Měla za to, že mě to po nějakých bratru 120 dnech přestane bavit.

A z toho všímavého kluka, který jí dělá o víkendu snídaně (většinou do postele) a ve všední den svačinky do práce, se konečně vyklube jeho pravá tvář. Čím víc se takhle hranice či meta blížila, tím víc jsem o ní mluvil…

Partnerka mě neustále odkazovala na nejrůznější ověřené zkušenosti, prokázané analýzy, průzkumy a tak dále. Vždycky jsem jí říkal, že chci být jejím zahradníkem a o vztah se musí pečovat pořád stejně jako na začátku.

Jasně, možná je to naivní představa a po pěti letech odsouhlasím tvrzení těch, že po x letech zkrátka a dobře už je to víc o kamarádství a zvyku jeden na druhého. Jenže já tohle odmítám přijmout. Co mě k tomu vede?

Jednak už jsem dávno překonal ono kouzlo čtyř měsíců a jednak se každý den přesvědčuji o tom, že ji zbožňuju čím dál víc a rozhodně to není ojedinělý pocit zapříčiněný tím, že mi právě do klávesnice spadl kus naprosto dokonalého čokoládového muffinu…

Váš Karel