Svatební agentura Ty&Já

Svatební agentura Ty&Já
Facebookový profil

Pocitovníček ženicha, den 13

Publikováno 13. 8. 2016, 10.18 h

O tom, že jsem na manuální práce chomout, se samozřejmě nevědělo až od chvíle, kdy na to přišla moje snoubenka. Prakticky odmala o tom ví, aby taky ne, moji rodiče. Vlastně, když o tom tak přemýšlím, nevzpomínám si, že by mě kdy něco nechali dělat třeba na zahradě s nástroji.

Nikdy jsem nesekl trávu, nestříhal živý plot nebo nepracoval s vyžínačem. I proto rodiče uvítali, když jsem se přestěhoval z vesnice do paneláku. Myslím, že jim spadl obří kámen ze srdce, protože riziko, že si v uzavřeném prostoru 75 metrů čtverečních něco udělám, klesla na minimum.

Vždyť ani obraz na zeď jsem si nemohl pověsit, protože betonové, chcete-li panelákové zdi, chtěly zručného člověka a ne mě... Navíc ani vrtačku, hmoždinky a další podobné přístroje jsem v ruce také neměl.

Maminka mi ještě v dobách, kdy jsem bydlel v rodinném domě, dovolila jen jednou za týden vysát veškerou podlahovou plochu. Jenže teď, když s partnerkou bydlíme na malé vísce a v rodinném domku, myslím, že naši začali šedivět.

O víkendu jsou v Karlových Varech (asi taky mají předsvatební soustředění). Až zjistí, že jejich synek objednal a už i uhradil vyžínač a sekačku, myslím, že zešediví úplně... smiley

Váš Karel