Svatební agentura Ty&Já

Svatební agentura Ty&Já
Facebookový profil

Pocitovníček ženicha, den 10

Publikováno 10. 8. 2016, 07.16 h

Nevím proč, ale čím blíž je datum naší svatby, tím víc se ke mně dostávají rádoby vtipné historky o tom, jak jsou den ode dne snoubenky nervóznější. Pravda, ona to sranda je, tedy jen do chvíle, pokud vy sami nemáte těsně před veselkou.

Včera jsem se viděl asi po dvou měsících s kamarádem. Kromě toho, že postupně zvelebujeme hnízdečko lásky (každý s jinou partnerkou, nikoliv spolu) nás pojí i to, že letos vstupujeme do svazku manželského.

Pravda, on už vstoupil, v Řecku. Na tamním území už je ženatý, když se ale vrátili do Čech, tak nejenže nemá přestřiženou občanku, ale dokonce je pořád svobodný. Aby mu sňatek v zahraničí byl uznán za právoplatný i tu, musí čekat až tři měsíce od podání žádosti.

Kdyby se tak rozhodl oženit ještě jednou, a s jinou, panečku to by bylo pozdvižení… Přitom v arabském světě je tohle naprosto normální. Před chvílí jsem dokonce na internetu narazil na článek, kdy jistý šejk měl 14 manželek.

Asi jsem tradiční, ale byť svatba v zahraničí má svoje kouzlo a určitě je to zážitek na celý život, nedokážu si představit dvě věci, že si neřekneme Ano v češtině, notabene to, že po obřadu bude moje žena  ta s tím ustřiženým rohem u občanky a budu na to neskutečně hrdej, už proto, že ponese moje přijímení.

A co vy – svatba v Česku nebo v zahraničí?

Váš Karel